Domů » Blog » PF 2012

PF 2012

Vážení přátelé,

nadcházející rok bude pro někoho normálním běžným obdobím, kdy se rytmus života příliš nemění. Pro jiného může znamenat životní zlom, který nastane ihned s posledním úderem silvestrovské půlnoci. Mohou to být dobře myšlená předsevzetí (jen ať vám dlouho vydrží!), (znovu)nalezení cesty k někomu blízkému či dokonce dříve neznámému. Bohužel k tomu patří i řešení svízelných situací (co třeba jestli nakonec ti Mayové nebudou mít pravdu ;-).

Pro nás všechny si přeji, abychom měli dostatek vůle i humoru při překonávání obtíží a ještě více radosti a pocitu naplnění ze života.

Pro "péefko" jsem použil symbolický motiv plody obtěžkané jabloně. V tomto ztvárnění prostřednictvím luminografie je poněkud zvláštním vánočním stromečkem, ale lépe pro mne vyjadřuje podstatu pokračování života než mrtvý jehličnan. Každý rok nás může rostoucí strom našeho života potěšit sladkými plody, tak je nenechte spadnout na zem.

V roce 2012 přeji všem bohatou úrodu!

PF 2012

Váš komentář k článku

Uvítám jakýkoliv příspěvek k mým fotografickým pracem. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
13722513
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Martina s cirkusem
Pěkně jsi to napsal Ivánku, pěkně! :-)
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace